Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ŠOUBIZ

 • Malý herec do vily?
  Malý herec do vily?

  Keď sa na obrazovkách objavili VyVolení, kamaráti mu vraveli: to je šou ako stvorená pre teba. A podali zaňho prihlášku do druhej série.

 • Sú naozaj spolu!
  Sú naozaj spolu!

  V kúpeľni pribudla jedna zubná kefka a veci na holenie, na stole tanier, pohár a príbor. V byte JANY BOMBOVEJ dočasne pribudol nový člen. RIŠO JANIGA.

 • Nedá si pokoj
  Nedá si pokoj

  NIDAL SALEH (78), nádejný svokor Michaely Suríniovej, napísal knihu o izraelsko-palestínskom konflikte. Jej obsahom sa zaoberá už viac ako tri roky slovenská polícia. Bez výsledku.

 • Ukradol ju z dvora
  Ukradol ju z dvora

  Keď policajti v noci zo štvrtka na piatok zavolali EVE BABICOVEJ (30), aby išla s nimi do Kroměříža vyzdvihnúť si dcérku, podlomili sa jej kolená. Rok nevedela, či dievčatko vôbec žije. Otca, ktorý ju skrýval, vzali do vyšetrovacej väzby, stále však odmietal povedať, kde dieťa je.

 • Nemusí pracovať
  Nemusí pracovať

  Strieborný vyvolený AIMAN SANZ LUIS (27) si po skončení šou sadol v hoteli na posteľ a zo srdca aj z duše si nahlas zanadával. Vo vile sa snažil kontrolovať. Bral vraj ohľad na ostatných.

 • Skúša nový liek
  Skúša nový liek

  ĽUBOR (47) zažil za minulý rok toľko dobrého i zlého, čo iní nestihnú za celý život. Vo februári ešte rozmýšľal nad tým, čo ktoré z detí zdedí po jeho smrti. Dostal však nový liek. S ním prišla nádej a plány do budúcnosti. A potom zabil človeka. Skúša

 • Takto žije milionárka
  Takto žije milionárka

  LINDA – MELINDA DREVENKOVÁ (22), víťazka najväčšej reality show na Slovensku, vymení izbu, ktorú má spolu so sestrami, za trojizbový byt. V ňom sa jej najviac páči terasa s trávou a so stromom.

 • Nič sa neutají
  Nič sa neutají

  Rok 2005 bol vraj pre ZLATICU PUŠKÁROVÚ (28) taký úspešný, až ľutuje, že sa už končí. V pracovnej oblasti bol pre ňu v doterajšej televíznej kariére suverénne najlepší. Aj v súkromí sa črtajú isté zmeny.

 • Patrika som milovala
  Patrika som milovala

  „Nechcem zo seba robiť chuderu, nechcem, aby ste ma rozplakali,“ vraví rozrušeným hlasom SLÁVKA ŠVAJDOVÁ (33). „Na našom vzťahu sa nič nezmenilo, iba teraz na to máme papier. Nie je to tak, že zrazu som s deťmi v šoku, my sme si na to zvykali už dlho.“

 • Frajeri v púšti
  Frajeri v púšti

  Tisíce kilometrov divokej jazdy nehostinnou púšťou, v úmorných horúčavách, pieskových búrkach a zradných dunách. Taká je RALLYE DAKAR, ktorú odštartujú v portugalskom Lisabone. Už len prísť do cieľa je veľakrát úspech.

 • Doprajú si
  Doprajú si

  Takmer polmiliónové odstupné primátorovi, ktorý bude v novom roku zastávať novú funkciu. Viac než tristotisícová odmena zástupcovi župana. Niekoľkodesaťtisícové odmeny pre poslancov. Aj to si pred Vianocami nadelili regionálni politici z našich daní.

 • Moderovať nebude
  Moderovať nebude

  Ďalším slovenským milionárom je vďaka reality show RICHARD TKÁČ (26). Ešte pred vianočnými sviatkami si začal užívať sedem miliónov, ktoré si vybojoval po 92 dňoch „vo vile“ Big Brother.

 • Ako žije Popoluška?
  Ako žije Popoluška?

  Už roky neodmysliteľne patrí na vianočnú televíznu obrazovku rozprávka Tri oriešky pre Popolušku. Ako v skutočnosti žije filmová Popoluška LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ (52)?

 • Smoliar?
  Smoliar?

  Neočakávaná správa o náhlych zdravotných problémoch brankára Artmedie Petržalka JURAJA ČOBEJA (34) spôsobila zdesenie. Nádor na mozgu je mimoriadne nebezpečný nález a zázračný brankár to vie.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×