Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ROZHOVORY

 • Ján Čarnogurský: Nie výskok, doskok je môj problém
  Ján Čarnogurský: Nie výskok, doskok je môj problém

  Založil Kresťanskodemokratické hnutie a desať rokov stál na jeho čele. V októbri 2000 sa však prekvapujúco stiahol do ústrania, zostal iba radovým členom hnutia a rozhodol sa venovať pôvodnému povolaniu advokáta. Po šiestich rokoch je však JÁN ČARNOGURSKÝ (62) opäť vo vedení KDH.

 • Zase mladší
  Zase mladší

  Moderátorka LENKA HRIADELOVÁ (33) je jednou z najstarších tvárí televízie JOJ. Začínala v Košiciach ako bucľatá čerstvá mamička s krátkymi hnedými vlasmi, dnes nás športovými správami sprevádza štíhla dlhovlasá blondínka. Žije v Bratislave s mamou a 5-ročným synom Samkom a najnovšie chodí s futbalistom Petrom Čvirikom (27).

 • Plače bez svedkov
  Plače bez svedkov

  „Na základe toho, čo som prežil, teraz viem, čo svojim deťom určite nikdy nespravím,“ otvorene hovorí moderátor PATRIK HERMAN (31), s ktorým sa život vôbec nemaznal. Po prvý raz prezradil, prečo sa ich cesty s mamou rozišli.

 • Len normálne dožiť
  Len normálne dožiť

  DUŠAN CINKOTA (36) so smrťou tancoval niekoľkokrát. Raz sa zahľadel priamo do tváre ničoty. Prehrýzol sa perníkom pervitínovej závislosti. Odsedel si dlhé mesiace na tvrdých väzenských stoličkách. Dnes verí, že príde zázrak a s ním čas na pekné veci.

 • Vilo Rozboril: Nie som divý samec
  Vilo Rozboril: Nie som divý samec

  „Médiá zo mňa vytvorili akéhosi divého samca, ktorý chodí po Slovensku a skáče po samičkách. Ja som veľmi konzervatívny typ,“ vraví VILO ROZBORIL. Moderátor, zabávač sám seba prekvapivo hodnotí ako hanblivého človeka.

 • Ilona Csáková: Čas sýtiť ducha
  Ilona Csáková: Čas sýtiť ducha

  Nedávno sa napriek nebezpečenstvu, ktoré môže ohroziť jej kariéru, stiahla do ústrania a ponorila sa do ezoterických náuk a meditácií. Zrejme v jednej z nich dospela k rozhodnutiu zasadnúť v porote českej SuperStar.

 • Ivo Heller: Nahota nie je vulgárna
  Ivo Heller: Nahota nie je vulgárna

  Je fascinujúce vidieť IVA HELLERA (68), ako na javisku skáče, tancuje, spieva a vyvádza. Herec a spevák v dôchodkovom veku pravidelne športuje, učí sa angličtinu, žije naplno. Napriek tomu musel vyhľadať pomoc psychiatra.

 • Nenahraditeľná
  Nenahraditeľná

  Stretli sme sa, aby sme sa porozprávali o nej. ALENA CHUDÍKOVÁ rozprávala o ňom. O Ladislavovi Chudíkovi, ktorého miluje celé Slovensko. „Verím, že bude chodiť aj bez opory,“ povie 56-ročná žena, ktorá je pre svojho slávneho 82-ročného manžela zotavujúceho sa po ťažkej chorobe tou najväčšou výhrou v živote.

 • Nie som karierista
  Nie som karierista

  Je jedným z najkvalitnejších moderátorov na Slovensku, ktorý prakticky už mohol byť ministrom. Má málo času a je impulzívny. Televízory však z okna zatiaľ nevyhadzuje. DANIEL KRAJCER.

 • Rozpráva sa so srdcom
  Rozpráva sa so srdcom

  Keď sa MUDr. PETER VERCHOVODKO (57) pristaví pri posteli pacienta, okamžite ho zaujme dvoma vecami. Pôvabným ruským prízvukom a smejúcimi sa očami. Pacient sa v tej chvíli prestane báť.

 • Niekedy smutnotrápna
  Niekedy smutnotrápna

  Do kín sa už chystá nový film Věry Chytilovej Hezké chvilky bez záruky, ktorý sa točí okolo „prípadov“ jednej psychologičky. Jeden taký „prípad“ hrá JANA KRAUSOVÁ (52) – trochu pojašenú galeristku, ktorá sa spustí s kamarátom svojho syna.

 • Spokojný rebel
  Spokojný rebel

  Vyzerá drzo, nespútane. Od začiatku ho prirovnávali k Robovi Miklovi. Ale aj v Ivanovi, rovnako ako v Robovi, sa skrýva zraniteľná duša.

 • Nohami na zemi
  Nohami na zemi

  Aké je byť dcérou Milana Lasicu a Magdy Vášáryovej? Vzrušujúce? Náročné? Zaväzujúce? Podľa HANY LASICOVEJ (25) celkom vedľajšie. Dôležité predsa je to, čo s životom podniknete!

 • Ako chutí pád
  Ako chutí pád

  Pred necelým rokom patril PAVOL RUSKO k spoločensky a politicky najvplyvnejším mužom Slovenska. Čo robí bývalý riaditeľ Markízy a exminister hospodárstva dnes?

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×