Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sbs.rock
26.2.2017 04:27 | |
+2 -0
Reagovať
Hmmm,,pán Oklam-cak si myslí si myslí že mu všetko veríme,,,že mu žiadna nedala(niet divu, by musela nevidieť) vôbec neznamená že nedala iným,napr organizatorom od ktorých veľakrát pan porotca dostáva tipy,,a sponzor?nemusí sedieť v porote,kupi si toho svojho,,alebo svojich,,lebo divné je aj to že nikdy nevyhra dievčina,ktora zvitazi u divakov,ktori o nej vedia všetko,mozno aj viac ako tzv "odborná porota",ktorej mnohí členovia nestihaju zistovat si všetko o každej kandidatke-vid slová pána Oklam-čaka,,,
bohatychudobny
7.2.2017 22:02 | |
+0 -2
Reagovať
nemuseli,ale chceli...
wirde
6.2.2017 19:05 | |
+9 -1
Reagovať
Prasiatko nechutné! lakatosova mala vždycky krajšie missky,,ako tento červený papagáj,,
duranova.katka
6.2.2017 18:01 | |
+14 -3
Reagovať
Tak to bolo aj za socializmu a pokracuje to stale.Postupuje sa cez postel.
Dreamboat1
6.2.2017 17:17 | |
+16 -2
Reagovať
len sa na neho dobre a pozorne pozrite,ako moze taky clovek vyberat missky a sediet v porote? neuveritelne,co vsetko je uz mozne na slovensku a co vsetko nam chcu globalisti a elita natlacit do nasich hlav...len nechapem, preco pan Oklamacat vsade tak zdoraznuje "judaisticky" podton? ze by to bolo prave to, co mu v tej praci tak pomaha? asi...
zubejdaobejda
6.2.2017 17:02 | |
+15 -1
Reagovať
taký srandovný ujo :)
slnko911
6.2.2017 17:22 | |
+13 -1
śrandovný???ulisný hajzel,...
lajla555
6.2.2017 15:56 | |
+26 -1
Reagovať
tucny dohadzovac...spolocniciek v uvodzovkach
socvred
6.2.2017 15:41 | |
+19 -2
Reagovať
úchylný starý hnisavý vred v medzinoží.hnus.syfilis
Mischelka77
6.2.2017 15:13 | |
+27 -2
Reagovať
Hlavne, že on je tak dokonalý a krásny...Že najväčšie nároky a kritériá na dievčatá a "krásu" majú vždy najväčší prasiaci....zakomplexovaní.
se_niorka
6.2.2017 15:12 | |
+30 -0
Reagovať
Tento pán nemá charizmu, skôr odpudzuje. Môže sa vyobliekať ako chce, vždy pôsobí nedôveryhodne a slizko.
majsafasa
6.2.2017 14:41 | |
+42 -2
Reagovať
Ja s mojou byvalou frajerkou sme navstevovali miesta kam chodieval aj Oklamcak a mali sme aj spolocnych znamych.Raz jej Oklamcak povedal ze jej garantuje miesto vo finalovej dvanastke miss slovensko, ak mu podpise nejake zmluvy, ktore vraj podpisuju vsetky finalistky.Samozrejme bola upozornena, aby to pod hrozbou pokuty, nedala citat inym osobam.Ona si vyziadala cas na rozmyslenie a ukazala mi tu zmluvu.V tej zmluve bolo napisane, ze musi najblizsie dva roky po sutazi odviest 50 percent vsetkych ziskov z fotenia, reklamy, z hostesingu z modelingu agenture Oklamcak production, ale nikde tam nebolo napisane, ze jej agentura nejaku robotu garantuje.Cize ju chceli len najblizsie dva roky zdierat.Ak by nejaky prijem zatajila hrozila jej niekolko stotisickorunova pokuta od agentury.Zhodli sme sa, ze je to nevyhodne a nepodpisala to.Potom ju zacali volat na vselijake spolocenske akcie, kde ju Oklamcak prehovaral, aby podpisala, ze jej to otvori dvere do vyssej spolocnosti a samozrejme ju nezabudol zoznamovat s majetnymi ludmi, ktori ju volali na dovolenku a slubovali jej modre z neba.No a samozrejme do nej Oklamcak stale hucal, ze ma na lepsieho ako som ja.Takze Oklamcak nie je nic ine, len dohadzovac sprostych dievcat svojim prachatym kamaratom...
poloprofik
6.2.2017 22:49 | |
+3 -1
Tiež som prevedčený že to tak chodí .
erlangen
6.2.2017 14:27 | |
+16 -2
Reagovať
"Miss model of best photogenic", táto čínska angličtina ma neprestane zabávať. :-)
hovorca123
6.2.2017 12:45 | |
+46 -1
Reagovať
Nás neoklamete, pán Oklamčák - samozrejme že nemusela. Stačilo roztiahnuť nohy !
poloprofik
6.2.2017 22:50 | |
+2 -0
Asi tak nejak ...
  • «
  • 1
  • »
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie