Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Editoriál Petra Bárdyho: Rozprávame sa spolu

Editoriál Petra Bárdyho: Rozprávame sa spolu
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Mám takú zásadu. Vždy, keď si sadám k počítaču, aby som napísal pravidelný editoriál do Života, tak sa vám chcem prihovoriť. Aby ste mi rozumeli, prečo píšem a chápali ma. Často to je veľmi ťažké.

Sedím a lámem si hlavu. Potom mi oči zablúdia na vaše listy a reakcie, ktoré ste nám poslali a nápad je na svete. Mimoriadne ma inšpirujete. A nielen mňa.
V ťažkom pracovnom týždni sa najviac teším na vaše listy. Mnohí píšete rukou, perom. A to je niečo, čo je pre mňa veľmi cenné. Nájdete si čas, vytiahnete papier, pero a úhľadným písmom skladáte vetu za vetou. Pochválite aj skritizujete.

No a potom nalepíte na obálku známku a list pošlete do redakcie.

Píšte nám. Píšte, čo máte na duši. Vyrozprávajte svoje pocity a príbehy.

Tak, ako vy čítate Život, my čítame vaše listy. A, samozrejme, aj maily. Učíme sa z nich spoznávať vás. Hľadáme témy, ktoré by vás zaujímali, snažíme sa riešiť problémy, ktoré vás trápia.

Nedávno som čítal príbeh britskej novinárky, ktorá celý týždeň neprehovorila ani slovo. V podstate mi jej bolo ľúto. Hovoriť je predsa prirodzená súčasť ľudského bytia a zásadný spôsob komunikácie.

No a vzťahy sú postavené na komunikácii a porozumení. Ak si chceme rozumieť a chceme spolu komunikovať, tak sme na dobrej ceste k tomu, aby sme mali výborný vzťah. Preto spolu hovorme, píšme si a snažme sa navzájom sa chápať. Vždy sa budeme tešiť na vaše listy či maily.


Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti, postrehy a názory na Facebooku, e-mailovej adrese zivot@ringieraxelspringer.sk alebo prostredníctvom pošty, ktorú môžete zasielať na adresu redakcie Prievozská 14, P. O. BOX 45, 820 04 Bratislava 24

 

Kúpele, ktoré navštívila Sissi, kat na námestí a hradby, ktoré by boli pre vojská tvrdým orieškom
Presťahovali sme a na obecnom úrade nás akoby šikanujú: Môžeme si úradníčku nahrávať?
Nasucho: „Psychologička mi povedala, aby som sa držal. Keď som pil, vtedy som sa držal,“ hovorí Braňo Jobus

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×