Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Editoriál Petra Bárdyho: Rozprávame sa spolu

Editoriál Petra Bárdyho: Rozprávame sa spolu
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Mám takú zásadu. Vždy, keď si sadám k počítaču, aby som napísal pravidelný editoriál do Života, tak sa vám chcem prihovoriť. Aby ste mi rozumeli, prečo píšem a chápali ma. Často to je veľmi ťažké.

Sedím a lámem si hlavu. Potom mi oči zablúdia na vaše listy a reakcie, ktoré ste nám poslali a nápad je na svete. Mimoriadne ma inšpirujete. A nielen mňa.
V ťažkom pracovnom týždni sa najviac teším na vaše listy. Mnohí píšete rukou, perom. A to je niečo, čo je pre mňa veľmi cenné. Nájdete si čas, vytiahnete papier, pero a úhľadným písmom skladáte vetu za vetou. Pochválite aj skritizujete.

No a potom nalepíte na obálku známku a list pošlete do redakcie.

Píšte nám. Píšte, čo máte na duši. Vyrozprávajte svoje pocity a príbehy.

Tak, ako vy čítate Život, my čítame vaše listy. A, samozrejme, aj maily. Učíme sa z nich spoznávať vás. Hľadáme témy, ktoré by vás zaujímali, snažíme sa riešiť problémy, ktoré vás trápia.

Nedávno som čítal príbeh britskej novinárky, ktorá celý týždeň neprehovorila ani slovo. V podstate mi jej bolo ľúto. Hovoriť je predsa prirodzená súčasť ľudského bytia a zásadný spôsob komunikácie.

No a vzťahy sú postavené na komunikácii a porozumení. Ak si chceme rozumieť a chceme spolu komunikovať, tak sme na dobrej ceste k tomu, aby sme mali výborný vzťah. Preto spolu hovorme, píšme si a snažme sa navzájom sa chápať. Vždy sa budeme tešiť na vaše listy či maily.


Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti, postrehy a názory na Facebooku, e-mailovej adrese zivot@ringieraxelspringer.sk alebo prostredníctvom pošty, ktorú môžete zasielať na adresu redakcie Prievozská 14, P. O. BOX 45, 820 04 Bratislava 24

 

Mladá Slovenka získala štipendium na prestížnej francúzskej škole módy
Klimatické zmeny môžu pohnať ceny kávy do závratných výšin, obáva sa odborník
Elvisove posledné dni: z limuzíny vystúpil takmer po šyroch, keď spieval, nebolo mu nič rozumieť

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×