Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Knižná edícia RECEPTY ZO ŽIVOTA je najúspešnejšou kuchárskou knihou už 21 rokov!

15.10.2017 Časopis Život teraz prináša vybrané diely kuchárskej knihy Recepty zo života 31, 32 alebo 33 vo vybraných stánkoch za exkluzívnu cenu.
Knižná edícia RECEPTY ZO ŽIVOTA je najúspešnejšou kuchárskou knihou už 21 rokov!
4 fotografie v galérii
Autor fotografie: Život

Keď sme pred vyše dvadsiatimi rokmi začínali s prvou knihou Recepty zo života, nikto nepredpokladal, že sa z nej stane takýto, na Slovensku nevídaný, pojem. Odvtedy sa z nej stala najobsiahlejšia a najúspešnejšia edícia kuchárskych kníh na Slovensku. Každý diel je iný a predsa zaujímavý.

Na svoje si v týchto kuchárkach prídu milovníci mäsových špecialít, ale aj tí, ktorým ku šťastiu treba skôr poriadnu sýtu polievku či chutné prekladané pagáče. Nezabúdame ani na maškrtníkov. Tým patria kapitoly studená kuchyňa a chuťovky, ale aj samostatné kapitoly o koláčoch a chutných dezertoch.

Všetky recepty sú overené čitateľmi časopisu Život. Vždy starostlivo vyberáme z listov tie najoriginálnejšie a zároveň najzaujímavejšie recepty na prípravu, aby bolo varenie vždy zábavou a príjemnou hrou.

4 fotografie v galérii Zdroj: Život

4 fotografie v galérii Zdroj: Život

4 fotografie v galérii Zdroj: Život

Knihy Recepty zo života vydáva vydavateľstvo Ringier Axel Springer. Nájdete ich v každom dobrom kníhkupectve, alebo si ich môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu s časopisom Život vo vybraných stánkoch, vždy podľa aktuálnej akciovej ponuky.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×