Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mária Čírová sa vydáva: Ako bude vyzerať jej svadobný deň?

19.08.2017 Speváčka Mária Čírová (28) sa po deviatich rokoch vydáva za otca svojich detí, hudobného producenta Mariána Kachúta (43). Prípravy sú už v plnom prúde.
Mária Čírová sa vydáva: Ako bude vyzerať jej svadobný deň?
2 fotografie v galérii
Speváčka sa často objavuje naprominentných svadbách. Za tie roky už počas obradov čo-to...
Autor fotografie: Dudšan Křístek

Láska medzi éterickou speváčkou Máriou Čírovou a známym producentom Marošom Kachútom sa zrodila pred deviatimi rokmi po skončení autorskej hudobnej súťaže Coca-Cola Popstar, ktorá už dnes neexistuje. Blondínka v nej uspela a získala prvé miesto. Vtedy mala sladkých devätnásť.

Aby toho nebolo málo, Mariánovi, ako jednému z prítomných porotcov, hneď padla do oka. V tom čase už bol ako producent v hudobných kruhoch dobre známy, no začínajúca speváčka ho vôbec nepoznala. Dvojica sa zoznámila až pri nahrávaní jej debutového albumu.

Boli si súdení

Netrvalo dlho a aj napriek štrnásťročnému vekovému rozdielu a prvotným neprajným reakciám okolia sa vzájomné sympatie premenili na lásku. Mnohí im predpovedali veľmi krátku budúcnosť. Znepokojení boli aj samotní rodičia.

„Moji sa báli, že ešte nevie, čo chce a že o chvíľku z toho nič nebude. Máriini zase, že ja som úplne inde, že si nesadneme. Skrátka, ani jedni, ani druhí to celé nepovažovali za dobrý nápad,“ priznal peripetie v začiatkoch vzťahu samotný Kachút a Mária odpoveďou kontrovala.

Citlivý obor: jeho matka si myslela, že ho popravia, napokon založil najznámejšiu skupinu ošetrovateľov
Mária Podhradská zo Spievankova: Vedieme deti k tomu, aby boli zdravé, športovali a aby prijali samých seba
Švajčiarsko vymenil za hontiansku dedinku: prečo si na cudzineckej polícii nevedeli dať rady s jeho menom?

„Veľmi ťažko sa to vysvetľovalo blízkym ľuďom. Bola som na začiatku kariéry, práve som vstúpila do šoubiznisu a dala sa dokopy s rozvedeným mužom. Nemal však predtým žiadne deti, ja som žiaden vzťah nerozbila a láske sa nedá zabrániť, aj keby okolie akokoľvek bojovalo. Našťastie, moji rodičia majú Maroška veľmi radi. Je úžasný a má kopec dobrých vlastností,“ doplnila mladá umelkyňa.

Verejnosť veľmi prekvapilo, keď sa dvojica po troch mesiacoch randenia rozhodla posunúť vzťah o niekoľko míľových krokov vpred a priviesť na svet prvého spoločného potomka.

„Mnohí deti stále odkladajú. Iní dieťa zas chcú mať preto, aby zachránili ,prechodený‘ vzťah. My sme to poňali presne naopak. Keď bolo naše partnerstvo v rozkvete a cítili sme sa spolu super, tak sme si povedali, že chceme dieťa,“ povedal na margo prvého synčeka, dnes už sedemročného Huga, spokojný otecko.

O tri roky neskôr porodila Mária malú Zoe. „Vždy som túžila mať dve detičky za sebou, aby sa mohli spolu hrať, čo sa mi aj splnilo,“ priznala krásna blondínka a vtedy už nikto nepochyboval o tom, že dvojica Čírová a Kachút si je súdená.

Kedy bude svadba?

Po rokoch v spokojnom partnerstve a dvoch deťoch bola otázka o svadbe témou každého mediálneho výstupu. Mária sa ,údajne‘ chystala zoficiálniť svoj vzťah takmer každý polrok, a hoci šlo o zaručené informácie, speváčka sa iba tajomne usmievala. Konkrétnu odpoveď však nikdy neposkytla. Jej partner širokú verejnosť viackrát ubezpečil, že speváčku si rozhodne chce vziať za ženu.

„Určite sa zoberieme, ale termín nemáme dohodnutý. O tom, či to bude tento rok, alebo budúci, sme sa vôbec nerozprávali. Sme spontánni, takže keď sa rozhodneme – ideme sa vziať, tak to pokojne spravíme aj budúci týždeň, môže to však byť aj o päť rokov,“ zahmlieval hudobník a producent v jednej osobe v minulosti.

Teraz už budú rodinka aj na papieri. 2 fotografie v galérii Teraz už budú rodinka aj na papieri. Zdroj: Archív M. Č.

Po rokoch čakania nastal konečne príhodný čas na to, aby sa zamilovaný párik zobral. „Je to pravda, bude svadba a veľmi sa tešíme,“ vyjadrila sa exkluzívne pre Život speváčka. S konkrétnymi detailmi sa však už deliť nechcela.

„My sa potom po svadbe radi podelíme so všetkým, ale dopredu nie. Svadbu si chceme užiť v súkromí,“ doplnila opatrná umelkyňa, ktorá býva často hudobným ,darčekom‘ na prominentných sobášoch.

Spievala aj po obrade Mariána Gáboríka a Ivany Surovcovej či na svadobnej hostine Zlatice Puškárovej a Patrika Švajdu. Napriek tomu, že Mária sa o podrobnosti ohľadom veselia deliť nechce, nám sa predsa len pár informácií podarilo zistiť.

Podľa nich dôjde k uzavretiu manželského zväzku túto sobotu 19. augusta v Nitre na Zobore. Dvojica si však pre pracovnú vyťaženosť objednala služby svadobnej koordinátorky. Tá má pod palcom tak prípravy, ako aj celkový priebeh ich veľkého dňa.

Už z uvedeného je jasné, že o komornú svadbu v kruhu najbližších určite nepôjde. Páriky si fundovaného plánovača najímajú najmä pri početnejších svadobných hostinách odohrávajúcich sa na zámku alebo v historickom kaštieli s večernou zábavou a ohňostrojom.

Urobila tak aj tanečnica Ivana Surovcová či moderátorka Adela Vinczeová, ktorej s prípravou výrazne pomohla skúsená kamarátka Andrea. Maximálne vyťaženej neveste tak zorganizovala veľkolepý deň do poslednej bodky.

Ako princezná

Mária momentálne pracuje na novom albume, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už túto jeseň. Okrem toho pre verných fanúšikov pripravuje ďalší videoklip, stará sa o dve deti, syna Huga (7) a dcérku Zoe (5), a popritom ešte aj koncertuje.

Na plánovanie svadby jej teda čas nazvyš neostáva, zato pri výbere svadobných šiat presne vie, čo chce. Speváčku totiž nadchol známy svadobný salón so širokým výberom exkluzívnych modelov svadobných šiat.

Len prednedávnom si odtiaľ za úctyhodných 8-tisíc eur zadovážila značkovú róbu Berta Bridal aj tanečnica Ivana Surovcová. Nádherný skvost jej ušili na mieru v Izraeli. Aj tehotná Zuzana Šebová si šaty španielskej značky Pronovias vypožičala v inkriminovanom salóne. S výberom jej pomáhala dobrá kamarátka a rovnako herečka Táňa Pauhofová.

Honosnou róbou sa pýšila i tenistka Dominika Cibulková. Šaty jej šili pol roka a všetkým v nich vyrazila dych. Boli zhotovené z nádhernej francúzskej čipky s vlečkou dlhou 7 metrov. Na rovnaký salón stavili aj speváčky Veronika Nízlová a Dominika Mirgová.

Aj keď každá zo spomínaných neviest bola odlišná, všetky boli krásne. Vybrať si šaty z tejto predajne je pre Máriu stávka na istotu. „Nevesta je pre mňa stelesnením jemnosti, preto by mala vyzerať nežne a krehko,“ prezradila dvojnásobná mamina, ktorá výrazne poškuľuje po jednom konkrétnom modeli rozprávkových šiat.

„Mária má rada extravagantnú módu a rada šokuje svojím vzhľadom. Pri svadobných šatách však bude preferovať niečo jemné a éterické. Veľmi silno uvažuje nad nadýchanou tylovou sukňou a priehľadným vrchným dielom posiatym kúskami čipky alebo kamienkami. Tie majú schovať len to najnutnejšie,“ dozvedeli sme sa od nášho zdroja.

Či si taký model kúpi, požičia priamo v spomínanom salóne pre prominentné nevesty, alebo ho dá ušiť jednému z našich renomovaných módnych návrhárov, s ktorými rada spolupracuje, speváčka prezradiť nechce.

Tak ako každá nevesta pred svadbou, aj ona túži svojho budúceho manžela a prítomných hostí v prvom rade príjemne prekvapiť. S celkovým stylingom jej však istotne pomôže a poradí dvorná stylistka a zároveň kamarátka Barbora Yurkovič.

Tá Márii vytvára inšpiratívne outfity na každú spoločenskú príležitosť a rozhodne nebude chýbať ani na svadbe. S vizážou jej môže pomôcť sestra Agnes, skúsená make-up artistka. Svojej slávnejšej sestre sa už veľakrát postarala o dokonalú vizáž na rôznych spoločenských podujatiach.

Kňaz vs úradník

Mária sa určite nestotožňuje s konceptom strojenej svadobnej oslavy. Tento deň si chce so svojimi deťmi a rodinou do poslednej chvíle užiť.

„Naša svadba bude jedna veľká oslava našej rodiny. Po tých rokoch, čo sme spolu, ak poviem áno, tak už viem, do čoho idem a o čom to áno je. Takže sa cítim slobodná, nie je tam napätie ani strach z neznáma,“ rozhovorila sa v minulosti odetá do nádherných šiat v titulkovom rozhovore v istom magazíne pre budúce nevesty.

Jediný problém, s ktorým sa dvojica pred svadbou stretáva, a bol už viackrát pretriasaný v médiách, je samotný obrad. Speváčka pochádza z katolíckej rodiny, ctí si tradície a netají sa tým, že túži po manželskom zväzku, ktorý požehná kňaz.

Pred oltárom si však párik vernosť sľúbiť nemôže, keďže jej životný partner sa už raz v kostole oženil. Cirkevné zákony skrátka nepustia. Treba tiež povedať, že táto komplikácia až doteraz odďaľovala túžbu oboch partnerov konečne sa vziať.

V minulosti sa blondínka síce vyjadrila, že svadbu na úrade nechce, no časom zrejme zmenila názor. Veď snubný prsteň nosí na ruke v podstate deväť rokov. „Som už ako vydatá žena, aj sa tak správam, aj tak žijem,“ uzavrela.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×