Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nie každá sa stala Pamelou. Mnohé plastiky celebrít dopadli katastrofálne

11.07.2017 Herečka Courteney Cox (53) známa zo seriálu Priatelia precitla a povedala rázne nie injekčným výplniam tváre. Konečne sa cíti šťastná a sama sebou.
Nie každá sa stala Pamelou. Mnohé plastiky celebrít dopadli katastrofálne
7 fotografií v galérii
Donatella Versace
Autor fotografie: Northfoto

V nedávnom rozhovore úprimne a pravdivo vystihla dôvody, pre ktoré sa na túto cestu dala. Sú síce všeobecne známe, no keď ich rozoberá „postihnutá“ osoba, dostanú trošku iný význam.

Iba ,,fejk“

Bývalá manželka Davida Arquetta začala o prirodzenom starnutí uvažovať vďaka trinásťročnej dcére Coco, keď tá objavila rôzne kozmetické trendy a experimenty s mejkapom.

„Našťastie, v škole môže mať len maskaru, no počas víkendov môže ísť von aj s očnou linkou a zvýrazňovačom tváre. Viem, že niektorí ľudia si myslia, že by som ju mala držať ďalej od mejkapu, ale je to jej forma sebavyjadrenia a kým to sama na sebe nezažije, nevie. Ide o to, aby sa cítila dobre.“

Práve počas riešenia dcériných kozmetických starostí sa Courteney stihla zamyslieť aj sama nad sebou. „Starnutie je všeobecne ťažké a hollywoodsky biznis ho robí ešte ťažším,“ neprekvapí a pokračuje: „Keď som vyrastala, myslela som si, že vzhľad je najdôležitejší, čo je trochu smutné, lebo ma to dostalo do problémov. Snažila som sa držať krok a nakoniec som si len zhoršila situáciu.“

Iste, trendy nastavené v továrni na sny sú kruté. Musíte dobre vyzerať, aby ste dostali úlohu. Je len na vás, či úplne prepadnete plastickej chirurgii, alebo si necháte vykorigovať len drobnosti. Courteney sa nechávala zlepšovať injekčnými výplňami tváre.

„Vďaka nim nemáte žiadne vrásky, stratia sa čiarky smiechu okolo úst,“ čo je dobré aj zlé zároveň. Veď kto by chcel byť vráskavý? Zároveň sú však práve vrásky odtlačkom života vo vašej tvári. Treba ich zapierať? Herečka si to spočiatku myslela.

Fotogaléria
7
fotiek v galérii

„Naučila som sa prijať svoju tvár a uvedomila som si, že výplne nepatria do okruhu mojich priateľov. Konečne sa rozpustili, cítim sa lepšie a sama sebe sa viac páčim. Myslím, že teraz vyzerám lepšie ako osoba, ktorou som bola. Aspoň dúfam. Veci sa menia, telo ochabuje, preto som sa pokúšala tento proces zastaviť, no pochopila som, že výplne urobili z mojej tváre iba ,fejk‘.“

Herečka ešte dopadla vcelku dobre. Aj bez výplní vyzerá pekne. Mnohí jej kolegovia a kolegyne skončili oveľa horšie, i keď aj tu treba ísť od prípadu k prípadu.

Novinár jej pozeral za uši

Pamela Anderson (49) si dala niekoľkokrát zväčšiť prsia, aby vynikli v červených plavkách seriálu Baywatch, a, samozrejme, pri fotení do známeho pánskeho magazínu. Inak sa o seba stará a stále vyzerá výborne. V jej prípade môžeme hovoriť o pozitívnom kroku, pretože jej majetok sa aj vďaka prsným implantátom odhaduje na 8 miliónov eur a rok pred päťdesiatkou sa bez obáv vyzliekla vo filme The People Garden.

Takisto dobrý krok, vlastne dva, urobila speváčka Dara Rolins (44). Operovaný nos a zväčšené prsia v kombinácii s vhodnou stravou a poctivým cvičením z nej robia kus peknej ženy. Kozmetickým úpravám sa nebráni ani Zdena Studenková (63), ktorá ich vraj robí v prvom rade pre seba a niektoré zákroky, napríklad úpravu rúk, dokonca podstúpila pred televíznymi kamerami.

Botox do tváre priznala aj Nicole Kidman a nebola s ním veľmi spokojná, stuhla jej z neho celá tvár. Nedávno sa vyjadrila, že je šťastná – konečne môže pohnúť čelom. Nuž, aj malá radosť je radosť. Žiaľ, krásnej Nicole s alabastrovou pleťou botox viac poškodil ako pomohol.

Záhadou je v tomto smere pre verejnosť austrálska speváčka Kylie Minogue (49). Kým v roku 2010 dovolila novinárovi nahliadnuť za uši, aby uveril, že nemá žiadnu plastiku, len botox, o štyri roky neskôr našli médiá jej staré fotky, kde odborník skonštatoval minimálne plastiku nosa a uší. Tak si vyberte!

Nič neutaja

Kráľovnou plastických operácií medzi známymi tvárami je speváčka Cher (71), ich výpočet by zabral asi pol časopisu. Za kráľa plastických operácií zase vyhlasovali Michaela Jacksona a koniec-koncov jeho vybielená tvár a rozpadnutý nos rozprávali za seba.

Veľmi zlým výsledkom sa skončili plastiky doslova strašidelnej Donatelly Versaceovej či herca Mickeyho Rourka. Napriek tomu počet plastických operácií v Spojených štátoch a vo Veľkej Británii rastie geometrickým radom a novými rekordérmi sa stávajú v podstate neznámi ľudia, ktorí absolvujú viac zákrokov ako spomínané hviezdy, aby sa podobali na svoje idoly.

Dá sa povedať, že najväčšia vlna plastických operácií najviac zasiahla hviezdy, ktoré majú dnes medzi štyridsiatkou a päťdesiatkou. Preto sú to práve oni, ktoré dostávajú na staré kolená rozum a uprednostňujú prirodzené starnutie podobne ako Courteney Cox.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×