Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Beyoncé sa na dvojičky pripravuje vo veľkom: Môže toľko stáť detská izba?

30.03.2017 Spevácka diva sa vo februári podelila o šťastnú novinu, že sa stane matkou dvojičiek. A už teraz je jasné, že si budú žiť ako v rozprávke.
Beyoncé sa na dvojičky pripravuje vo veľkom: Môže toľko stáť detská izba?
2 fotografie v galérii
Beyoncé míňa na deti hotový majetok.
Autor fotografie: Getty Images

Americká speváčka sa stala prvýkrát matkou pred piatimi rokmi. V januári 2012 svojmu manželovi Jayovi Z porodila dcérku Blue Ivy. Malá slečna už čoskoro príde o status jedináčika a bude sa musieť deliť o pozornosť rodičov. Beyoncé už čoskoro privedie na svet dvojičky a je jasné, že sa ich nevie dočkať. Vo svojom sídle v Los Angeles už zriadila rozprávkovú detskú izbu a rozhodne pri tom nešetrila.

"Bey a Jay zhodili stenu medzi dvoma izbami, aby v ich dome v LA vytvorili obrovskú detskú izbu," prezradil známy hviezdnej dvojice pre magazín Life & Style. "Dvojičky budú mať rovnaké postieľky, hojdacie kreslá a obliečky od módnych návrhárov za tridsať tisíc dolárov, plus najmodernejšie hudobné ozvučenie za päťdesiat tisíc," odhalil známy.

Na udeľovaní hudobných cien Grammy už svoje rastúce bruško hrdo vystavovala na obdiv. 2 fotografie v galérii Na udeľovaní hudobných cien Grammy už svoje rastúce bruško hrdo vystavovala na obdiv. Zdroj: Reuters

To však ani zďaleka nie je všetko. Dvojičky budú zaspávať pod žiariacou oblohou, Beyoncé dala na strop namaľovať desiatky hviezd. Tento špás mal stáť úžasných 20-tisíc dolárov. "Je to neuveriteľné. Nad detskou izbou je celá galaxia," dodal blízky speváckej dvojice, ktorá by sa po dcérke mala dočkať aj synčeka. Ich radosť je obrovská. Za kráľovstvo pre dvojičky mali celkovo obetovať pol milióna dolárov (približne 465-tisíc eur).

 


Citlivý obor: jeho matka si myslela, že ho popravia, napokon založil najznámejšiu skupinu ošetrovateľov
Mária Podhradská zo Spievankova: Vedieme deti k tomu, aby boli zdravé, športovali a aby prijali samých seba
Švajčiarsko vymenil za hontiansku dedinku: prečo si na cudzineckej polícii nevedeli dať rady s jeho menom?

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×