Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nerozlučné šoubiznisové dvojičky Lucia a Petra Molnárové: Spolu prežijú najkrajší moment života!

29.03.2017 (13/2017) Kým o Lucii Bugalovej Molnárovej sa vedelo už od januára, že je v požehnanom stave, jej dvojča Petra to donedávna zapieralo.
Nerozlučné šoubiznisové dvojičky Lucia a Petra Molnárové: Spolu prežijú najkrajší moment života!
3 fotografie v galérii
Odmalička robili všetko spolu. Čochvíľa budú spolu kočíkovať svoje prvorodené deti.
Autor fotografie: Petra Áčová

Petra a Lucia sú dvojčatá a diváci si ich často plietú. Začínali ako päťročné speváčky a už ako deti stihli byť známe. Obe vyštudovali konzervatórium a stali sa z nich spievajúce herečky. Účinkovali v televíznych seriáloch, v niektorých i spolu, a majú za sebou aj skúsenosti z divadelných javísk. Lucia sa uchytila v Divadle Broadway v Prahe, kde účinkuje v muzikáloch, a vidieť ju môžete i na javisku činohry v Trnave. Petra zasa hrala v inscenáciách Radošinského naivného divadla a v mnohých televíznych projektoch.

Jedna vydatá

Lucia sa pred tromi rokmi vydala za džezového muzikanta Michala Bugalu, ktorý je pravnukom slávneho hudobného skladateľa Mikuláša Schneidera Trnavského. Už v januári tohto roka sa hovorilo o tom, že je v piatom mesiaci tehotenstva. Prvý potomok tohto páru by sa mal na svet prihlásiť už čoskoro. „Bábätko bolo plánované a veľmi sa s manželom tešíme,“ povedala mladá herečka pre český bulvárny portál. Dodala ešte, že plánujú veľkú rodinu, najradšej by mali tri deti. Pracovné povinnosti má v Prahe i na Slovensku a plánuje pracovať tak dlho, ako to pôjde. V pražskom Divadle Broadway hrá v muzikáli Kleopatra a ešte v apríli by rada odohrala zopár predstavení. A potom sa už bude venovať výhradne prírastku do rodiny.

Lucia s manželom tiež očakávajú potomka. 3 fotografie v galérii Lucia s manželom tiež očakávajú potomka. Zdroj: Tibor Géci, Nový Čas

Tajili to

Odkedy „prasklo“, že jej sestra Petra tvorí pár s vtedy ešte ženatým zabávačom Sväťom Malachovským, spomínalo sa i pri tomto páre tehotenstvo. Vraj kvôli nemu sa Sväťo tak expresne rozviedol. Obaja to však popierali a v rozhovore, ktorý poskytli exkluzívne Životu v novembri, povedal: „Škoda, že novú etapu v našich životoch prežívame pod takým drobnohľadom verejnosti a médií. Deje sa nám to isté, čo mnohým Slovákom, akurát máme tú nevýhodu, že sme na očiach, a tak akákoľvek zmena v našom súkromí je verejne prepieraná. A vo veľkej väčšine záporne hodnotená.“

Ani on, ani Petra však na priamu otázku, či spolu čakajú rodinu, neodpovedali kladne. Iba Petra povedala: „Určite po tom túžim, som do Sväťka zamilovaná a dúfam, že k tomu raz dôjde.“ Ak sa dnes špekuluje, že v čase, keď nám tieto slová hovorili, už vedeli, že čakajú spolu rodinu, dá sa to pochopiť. Splodenie dieťaťa je tá najintímnejšia vec, aká spája muža a ženu a ani jeden z nich nie je povinný roztrubovať to do sveta skôr, ako to uznajú za vhodné. Ten čas nastal teraz.

Tešia sa

Informáciu potvrdil pred pár dňami verejne šťastný budúci otec. „Áno, Petra je tehotná. Čakáme bábätko a veľmi sa tešíme,“ priznal pre médiá koncom marca. Šťastnú novinu tajili niekoľko mesiacov aj s ohľadom na to, čo sprevádzalo prevalenie informácie o tom, že tvoria pár. V akom štádiu tehotenstva sa Petra momentálne nachádza, nie je známe, ale podľa neoverených informácií by to mal byť už druhý trimester. Sestra Lucia ju teda podľa všetkého na pôrodnej sále predbehne a kým príde čas Petrinho pôrodu, už bude mať prvé mamičkovské skúsenosti a môže jej poradiť. Sestry, ktoré odmalička robili všetko spolu, si tak užijú naraz aj prvé rodičovské radosti a starosti.

Sväťo Malachovský a jeho nová partnerka Petra čakajú dieťa. 3 fotografie v galérii Sväťo Malachovský a jeho nová partnerka Petra čakajú dieťa. Zdroj: Dušan Křístek


Mdloby, vracanie, rozmazané videnie: migréna nie je bolesť hlavy, ale ochorenie mozgu
Brokolicová polievka s tofu
Vyhrajte 10 víkendových pobytov v Tatrách za 1 SMS!

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×