Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nicole Kidman priznala trápenie pred kamerou: Fyzicky aj psychicky na dne!

29.03.2017 Práca v hollywoodskych filmových štúdiách nie je vždy prechádzkou ružovou záhradou. Svoje o tom vie aj Nicole Kidman (49).
Nicole Kidman priznala trápenie pred kamerou: Fyzicky aj psychicky na dne!
2 fotografie v galérii
Nicole Kidman si zahrala náročnú úlohu partnerky násilníka.
Autor fotografie: Getty Images

Patrí medzi najlepšie herečky, aké dnes Hollywood má, no nie vždy hrá úlohy o princeznej a jej rozprávkovom živote. Najnovšie sa z nej stala seriálová hviezda a spolu so slávnymi kolegyňami ako Reese Witherspoon či Shailene Woodley účinkuje v americkom seriáli s názvom Veľké malé klamstvá. Ten mal iba nedávno svoju premiéru, no medzi divákmi sa teší veľkej priazni. Kidman sa však pri nakrúcaní poriadne vytrápila.

Herečka s hawajskými koreňmi stvárňuje v seriáli ženu násilníckeho manžela a priznala, že si pri práci vytrpela svoje. "Po natáčaní som mlačala. Prišla som domov a mlčala. Keď sme natočili niektoré naozaj násilné scény, cítila som strašnú bolesť. Bolelo ma aj telo," priznala herečka. "Bolo to veľmi čudné. Dosť nepríjemné. Musím povedať, že to nebol dobrý pocit. Ale ženy to zažívajú, a tak som chcela, aby to vyzeralo dôveryhodne. Chcelo to naozajstný prvok násilia." Kidman v skvelom výkone pomohol aj jej herecký partner Alexander Skarskgard. Keďže je veľmi vysoký herec, podľa jej slov u nej prirodzene vzbudzoval rešpekt.

V seriáli si s ňou zahrala aj Reese Witherspoon. 2 fotografie v galérii V seriáli si s ňou zahrala aj Reese Witherspoon. Zdroj: Northfoto

 


Mdloby, vracanie, rozmazané videnie: migréna nie je bolesť hlavy, ale ochorenie mozgu
Brokolicová polievka s tofu
Vyhrajte 10 víkendových pobytov v Tatrách za 1 SMS!

 

 

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×